Vzkazy

Napište do vzkazovníku

Pokud chcete nám nebo i kamarádům, známým nějaký vzkaz (pokud možno hezký :-)), neváhejte....

Petr

Brnířovskou šlapku jezdím moc rád. Příjemný závod s přátelskou a pohodovou atmosférou, navíc to mám kousek od domova. I když letos jsem neměl vůbec natrénováno a skoro žádnou kondici, nechtěl jsem si ho nechat ujít a jet alespoň pro radost. Super, že jste ho po roce obnovili, doufám že vydrží. Bohužel letošní ročník mě trochu zklamal - a to start, který byl vyhlášen na 12:30. Člověk se rozjíždí a zahřívá, přijede na náves pět minut před udaným časem, aby zjistil, že už bylo odstartováno?! To se přece nedělá - to je trochu nefér. Tohle pak dost kazí dojmy


Milouš MBT Kdyně

Poklona pořadatelům, díky za závod a afterparty, moc jsme si to užili, vydržte, těšíme se na příští ročník. Čau


David Bernklau

Chtěl bych poděkovat pořadatelům za opět perfektní zvládnutí závodu. Náramně jsem si ho užil. Díky i všem zůčastněním...byla to paráda a už se těším na další ročník.


Petr

Najdou se někde kompletní fota ze stupňů vítězů? Nebo má někdo kdo by poslal? Dík.


radek.pořadatel

Vážení přátele a kamarádi,chtěl bych vám tady všem kteří pomáhaly pořádat B.š.moc poděkovat za pomoc s pořádáním tohoto závodu. Oznamuji tímto,že jako pořadatel a sponzor končím.Přeji všem hodně štěstí.Díky za příjemě strávené chvíle. Radek


Vlasta

Díky Dlouhej za podporu špatně postanené občerstvovačky, doufám že to konečně snad pochopí i pořadatelé a polepší se za rok.


Dlouhey

Nikde nebylo podmínkou se přihlásit do seriálu předem a rozdíl 200,- kč není nijak lákající co si budem povídat. Kdo taky ví, jestli budu tři měsíce zdravej. Pokud jde o koment dole, tak přece vůbec nejde o startovný, ale o to že to někdo zmastil, vyhlásil to tak, jak vyhlásil a kluci, který to objeli byli poškození a někteří z pořadí vypadli úplně. Já ti to říkal Radku na stupních, další ti to říkali po vyhlášení. Přijde ti to férové jednání? Mě ne. Takže se ztotožňuji s ostudou, ale ne za závody, ale za to jak se to spočítalo, vyhlásilo a je 14 dní po a stále ticho po pěšině. Kolik vás stála časomíra? Za ty peníze, co si řeknou je to opravdu smutný kino. Podle mě všechny tři závody byli super, ale tohle to všechno zkazilo... Na všech závodech před vyhlášením visí výsledky. V Brnířově tomu tak nebylo. Přijde mi to hodně smutný, že firma která se tím živí, není schopná to spočítat a hlavně to vytisknout. Tohle jsou jen moje pocity, co mi kazí dojem ze všech tří závodů. Vše mohlo spravit, jen vytištění a vyvěšení výsledků závodu. A tahle chyba podle mě nejde za časomírou. Jo s tou občerstvovačkou je to pravda. Loni byla za křižovatkou a letos před. Takže za rok čago


radek.pořadatel

do lapierre cupu naopak bylo startovné sníženo,kdo se do něj přihlásil předem platil na tři závody 1000.,-Kč.!!!! Tedy podle mého,přihlášení předem ušetřili.Tudíž žádný závodník nemohl být poškozen. A výsledky,byly vyhlášeny na místě závodu,tak jak je skutečně spočítala časomíra.Do závodu se předem přihlásily pouze čtyři závodníci. Lapierre cup žádneho závodníka tedy nemohl stát ani korunu navíc,naopak na tom mohl každý kdo se přihlásil předem vydělal 500.-Kč.


zklamán Lapierre cupem

jedna velká ostuda jménem Lapierre cup ohledně výsledků. Nikde omluva poškozeným závodníkům. Nikde výsledky neuveřejněny. Styďte se! Svádět to na časomíru??? Smutné neumět spočítat tři závody dohromady za ty peníze co to stojí!!!! Není to starostí časomíry, ale pořadatele!!!


Petr

Dokonalá akce! Parádní večerní taškařice! Děkuji pořadatelům a přeji Vám mnoho sil do dalších ročníků. Těším se na další ročník. PQ.


Milouš

Super závod, věřím, že vydržíte a za rok bude další ročník. Díky, díky, díky za to,že to děláte!!!!!! Ahoj


František,pořadatel

Ahoj, fotky budou co nejdříve, prosím ještě o malé strpení, díky moc!


Vlastimil

Díky všem za skvělý závod, jen tak dál :-). Jen se chci zeptat, zda někde na trati někdo fotil a zda budou nějaké fotky.


Vladimír

Také bych rád vzdal hold pořadatelům za super práci s přípravou a zajištěním závodu - moc takových závodů dnes skutečně není, z mého pohledu žádný problém, vše klapalo a dle ohlasu ostatních účastníků velmi příjemě strávený den. Tak hodně síly i do dalších ročníků


Venca P.

Ahoj, také se připojuji s poděkováním pořadatelům za skvěle organizačně zvládnutou akci a příjemně strávený víkend. Myslím, že každý, kdo někdy pořádal nějakou akci, i mnohem menšího rozsahu, mi dá za pravdu, že málokdy se povede, aby vše klaplo bez komplikací a tady to bylo zvládnuto na jedničku. Možná by stálo zato vidět pořadatele nejen v sobotu v den závodu, ale i v týdnu na přípravách a v neděli při úklidu, celý víkend se prakticky nezastavili. Jsem přesvědčen, že ta kritizovaná společná občerstvovačka byla na stejném místě jako loni, ale možná by se problém vyřešil zřízením samostatné občerstvovačky na krátkou trať a startovné 400,-Kč mi také přijde v pohodě, když si navíc uvědomíte, že se vám může částečně vrátit v podobě občerstvení, vstupného a někomu i v ceně za vylosované startovní číslo :-). Ještě jednou děkuji a těším se na příští ročník.


Míra

Ahoj pořadatelé, závodníci, doprovody, diváci! Pohodový závod, krásná trať s výhledem na Bavorské kopečky, velice kvalitní zajištění. Naprostá spokojenost, pohodová nálada, příjemná sobota! děkuji pořadatelům za jejich celoroční práci!! bajku zdar Míra


Starosta

Ahoj závodníci , dovolte mi , abych poděkoval všem , kteří se podíleli na pořádání 10. ročníku Brnířovské šlapky a jako každý rok to zvládli skvěle . Závod nemůžu úplně ohodnotit , ale to čeho jsem byl svědkem bylo super a pořadatelům patří poklona . Děkuji i závodníkům , výletníkům a všem , kteří k nám do Brnířova zavítali .Díky a těším se na další ročníky Zdeněk Šup starosta Brnířova


Vojta

Ahoj bikeři a bikerky, chtěl bych tady poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu Brnířovské šlapky. Už jsem se zůčastnil už mnoha závodů podobného typu a Brnířovská šlapka patří mezi nejlépe připravené a velmi příjemné závody. Parádní trať, dostatečné občerstvovačky a velmi slušné zázemí pro závodníky i diváky. Takže já dávám palec nahoru a děkuji organizátorům za pěkný zážitek. Byla to pohodová sobota a těším se na příští ročník.


František,pořadatel

Chlapi, fakt nevím.... Dle sdělení obsluhy občerstvovačky, stála na stejném místě jako loni, cca 10m od křižovatky u golfového hřiště. Bylo to z důvodu bezpečnosti, aby nestála přímo u hlavní silnice Všeruby - Nýrsko a nedošlo k nějakému problému. Ale díky za připomínku, zkusíme to příště vyřešit lépe.


Petr

Ale ta občerstvovačka byla opravdu z křižovatky vpravo na trase 50km , loni byla vlevo na trase 30km i 50km, tedy po jejich spojení.


Sponzoři

Kompletní seznam sponzorů se připravuje.

O nás

Brnířovská šlapka - MTB maraton a cyklovýlet pro celou rodinu pošumavskými kopečky.
Biková akce, která vyniká přátelskou atmosférou, tratí v krásné přírodě, večerním koncertem a možná i něčím navic...